Введіть пошуковий запит

Ролетна система «Flat Besta»

Польська компанія «Besta», широко відома покупцям касетними жалюзями UNI, представила нову лінійку «Flat Besta». Особливістю цієї системи є те, що вона є виключно плоскою.

Система монтується на віконні або дверні рами без свердління при умові, що висота привіконної планки більше 20 мм, та використовуючи простір між привіконною планкою і склом. Система виключно плоска, завдяки чому вона не перешкоджає відкриванню вікон та дверей.

Система виготовлена ​​з алюмінію, шторка встановлюється на стулках віконних або дверних планках, вона має виключно плоску форму, товщиною всього 25 мм та дозволяє відкривати практично повністю вікно та не зачіпати дверні або віконні відкоси. Механізм самофіксуються, що дозволяє зупиняти тканину в будь-якому місці на поверхні скла.

Єдина умова при виборі цієї системи — ролети можна виготовити висотою до 140 см, інакше тканина просто не поміститься в касету.

Монтаж касети здійснюється за допомогою за допомогою спеціальних саморізів або на спеціальний двосторонній скотч (за бажанням клієнта).