Введіть пошуковий запит

Рулонні штори для мансардних вікон

11 жовтня 2019

Рулонні штори на мансардні вікна стануть просто ідеальним рішенням, якщо ви мрієте створити в своєму будинку оригінальний і незвичайний дизайн, адже їх можна закріпити в будь-якій ніші або отворі. Як відомо мансардні вікна можуть бути розміщені на різній висоті, тому текстиль для них підбирати треба дуже ретельно.

Тканина повинна бути якісною, а сама сонцезахисна система простою і зручною у використанні. Дуже довговічною і красивою вважається система в коробі. У ній штори заховані за спеціальною кришкою з алюмінію, що закриває вал з тканиною.

Є три види систем в рулонних шторах для мансардних вікон:
  1. Це рулонна штора відкритого типу ПРУЖИНА-32, яка кріпиться на стулці і має відкритий вал, без короба. Фіксацією служать гачки які розподілені по висоті вікна, як правило в 2-3 місцях для регулювання подачі світла. У таких ролетів з боків залишаються щілини, які пропускають світло в приміщення.
  2. Це мансардна система, яка виконана в коробі і з алюмінієвими направляючими, завдяки яким про просвітах не може йти й мови. Управляється штора за допомогою пружини, а спеціальні гальмівні механізми дають можливість зафіксувати тканину в направляючих на будь-якій висоті.
  3. Система MIX призначена для невеликих мансардних вікон. Інноваційне рішення дозволяє закривати нижню частину вікна, при цьому, залишаючи відкритою верхню, і навпаки. Вал з тканиною прикритий алюмінієвою касетою, що направляють дана система не має. Роль напрямних виконує лІска. Касету можна встановлювати як вгорі, так і внизу вікна, зберігаючи при цьому всі функції рулонної штори. Волосінь і пружинний механізм дозволяють вільно піднімати і опускати як касету, так і нижню балку, а також фіксувати їх в будь-якому положенні, регулюючи ступінь затемненності вікна.

Джерело