Введіть пошуковий запит

Як доглядати за тканинними ролетами

20 березня 2019

Сьогодні особливою популярністю користуються тканинні ролети на вікна. Адже вони відрізняються пилевідштовхуючими властивостями, не вбирають запахи, а деякі навіть не вигорають на сонці. За умови дбайливого використання і належного догляду якісні тканинні ролети можуть служити багато років.

Головне — не забувати регулярно провітрювати приміщення і видаляти зовнішні забруднення. Як правило, це сліди від кави, плями жиру або наслідок дитячих витівок. Щасливі володарі цих виробів часто цікавляться: як вивести плями не пошкодивши тканинну структуру ролет? Фахівці рекомендують декілька способів. Але спершу визначимо, що робити не треба.

Отже, тканинні ролети не можна:

  • не можна замочувати/прати;
  • не можна терти жорсткою губкою;
  • не можна скручувати/вичавлювати;
  • не можна використати миючі засоби, які містять агресивні складові;
  • не рекомендується знімати полотно з конструкції - оскільки від цього воно деформується і псується.

Щоб очистити полотно тканинної ролети треба використати один із способів:

  • невеликі «свіжі» забруднення можна прибрати за допомогою сухої всмоктуючої губки;
  • якщо бруд засох, можна протерти поверхню вологими (але не мокрими) серветками, губкою або ганчіркою
  • для сухих забруднень краще використати білу гумку, тільки не терти із завзятістю, а спочатку акуратно перевірити, чи не залишить він сліду на кольоровій фактурі полотна;
  • для складних плям допускається обережне використання натуральних чистячих засобів, сухого порошку, або м'якого миючого засобу з нейтральним ph.

Увага! Будь-який спосіб очищення краще протестувати на найбільш непомітному місці тканинного полотна — наприклад, на виході з короба ролети (тканинні ролети закритого типу) або рулону (відкритий тип ролет).

Після вологого чищення полотну ролета обов'язково треба дати висохнути в розгорнутому виді. Не можна згортати вологе полотно! Альтернативою губці є чищення ролетів пилососом із спеціальною насадкою-щіткою.

Ось так чистяться тканинні ролети, які можна замовити на нашому сайті. За умови дбайливого відношення і своєчасного очищення, тканинні ролети зможуть максимально довго зберігати свіжий і привабливий вигляд і тішити око своїх власників.

Джерело