Введіть пошуковий запит

Душова рулонна штора для ванної до стелі

20 вересня 2019

Для захисту приміщення від бризок, а приймаючого ванну людини від сторонніх поглядів найкраще підійде душова рулонна штора для ванної з кріпленням до стелі. Опускається і піднімається вона вручну або за допомогою пружинного механізму.

Після купання її можна зафіксувати під стелею в згорнутому вигляді, що теж дуже зручно.

Рулонну штору для захисту від бризок необов'язково розміщувати по всій довжині ванни. Достатньо прозорої смужки з будь-якого водовідштовхувального матеріалу шириною близько метра. Вона відокремить ванну від кімнати, легкою прозорою стіною і візуально розширить простір.

Подвійна штора, з ПВХ, закріплена на стелі в формі букви Г, додасть звичайній ванні схожість з душовою кабіною.

Дизайн такої штори може бути дуже різним. Варто вибрати інше забарвлення або принт і атмосфера у ванній повністю перетвориться.

Оформляємо вікно рулонными шторами

Рулонними шторами можна оформити не тільки вікно, а над ванною повісити традиційну поліетиленову фіранку. При цьому на вікні, краще встановити компактні, мінікассетні ролети. Вони кріпляться безпосередньо на раму і залишають вільним для використання підвіконня і простір під ним.

Якщо ванна розташована безпосередньо під вікном, віконна фіранка повинна не тільки приховувати приміщення від сторонніх очей, але й охороняти скло від бризок. Рулонна мінікассетна штора з водовідштовхувальним текстилем стане в цьому випадку прекрасним виходом з положення.

Щоб зробити приміщення затишним, можна вибрати рулонну штору з рослинним або морським принтом і доповнити її лаконічним ламбрекеном. Тканина для ламбрекену теж бажано вибрати водовідштовхувальну.

Дуже зручна для використання на вікні ванної кімнати система День-Ніч — подвійна рулонна штора касетного типу. Вона поєднує в собі красу традиційних тканинних фіранок і функціональність жалюзі.

У денний час така штора дасть можливість заощадити на освітленні, пропускаючи в приміщення сонячне світло і одночасно захищаючи його від сторонніх поглядів.

Джерело